Справа про розкрадання 1,5 млрд грн: Умєров відсторонив чиновника Міноборони

Головна Сторінка » Справа про розкрадання 1,5 млрд грн: Умєров відсторонив чиновника Міноборони

Тимчасового виконувача обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони Тоомаса Нахкура відсторонили від роботи.

Таке рішення ухвалив міністр Рустем Умєров. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкрадання 1,5 млрд для ЗСУ: чиновнику Міноборони не змогли обрати запобіжний захід

Керівника департаменту відсторонили у зв’язку з оголошенням йому підозри у справі щодо розкрадання майже 1,5 млрд грн на закупівлях снарядів.

“Рішенням міністра оборони України Рустема Умєрова від 1 лютого 2024 року, за клопотанням заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Тоомас Нахкур відсторонений від виконання службових обов’язків”, – йдеться у повідомленні.

Підозру Нахкуру оголосили 27 січня.

Посадовці Міністерства оборони та їхні спільники розікрали майже 1,5 млрд грн на закупівлі снарядів для Збройних сил України.

Співрозмовник у правоохоронних органах повідомив, що серед фігурантів – Олександр Лієв, який був керівником департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони. Також обшуки пройшли у чинного керівника цього департаменту Тоомаса Накхура, і в керівника “Львівського арсеналу” Юрія Збітнєва.