fbpx

Справу про рекордний хабар для Насірова передали до суду

Головна Сторінка » Справу про рекордний хабар для Насірова передали до суду

Справу щодо ексголови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його радника скерували до суду.

Йдеться про рекордний хабар у розмірі 21 млн та $5,5 млн (загалом понад 722 млн грн). Це найбільша в історії сума, задокументована правоохоронцями, повідомляють у Національному антикорупційному бюро.

За даними слідства, протягом 2015 -2016 років тодішній очільник ДФС України одержав хабар за безперешкодне відшкодування ПДВ підконтрольним власнику одного з агрохолдингів юридичним особам у розмірі понад 3,2 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про хабар Насірову: суд заочно арештував українського олігарха

Розслідування цієї справи розпочалося ще у 2017 році.

“Але через те, що сплата неправомірної вигоди відбувалася шляхом перерахування коштів між компаніями-нерезидентами з використанням рахунків в закордонних банківських установах, вона потребувала часу та комунікації з компетентними органами інших країн. За час розслідування задля збору доказів за кордоном щодо отримання неправомірної вигоди було надіслано понад 10 запитів про міжнародну правову допомогу до чотирьох юрисдикцій (Латвійська Республіка, Швейцарська Конфедерація, Британські Віргінські Острови, Сполучені Штати Америки)”, ‒ йдеться у повідомленні.

Колишнього голову Державної фіскальної служби Романа Насірова залишили під вартою. Таке рішення виніс Вищий антикорупційний суд.

Роман Насіров був головою Державної фіскальної служби у 20152017 роках. Детективи Національного антикорупційного бюро затримали Насірова у березні 2017-го. Він лежав у лікарні “Феофанія”. Медперсонал намагався не пустити детективів в палату. Казали, що Насіров у тяжкому стані.

Generated by Feedzy