fbpx

Справу Шеремета можуть відправити на новий розгляд

Головна Сторінка » Справу Шеремета можуть відправити на новий розгляд

Справу про вбивство журналіста Павла Шеремета можуть відправити на новий розгляд.

Усе залежить від рішення суду, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, передає “РБК-Україна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антоненку змінили запобіжний захід

“Справа за судом. Залежно від результату, будуть застосовані механізми, передбачені кримінально-процесуальним кодексом. Або йдеться про визначення міри покарання та його відбування, або про виправдувальний вирок і початок тих чи інших цивільно-правових позовів, спрямованих на компенсацію шкоди.

Кримінально-процесуальний кодекс України передбачає можливість прийняття того чи іншого рішення як судом першої інстанції, другої чи Верховним судом. Зокрема й відправити справу на новий розгляд”, – розповів Єнін.

Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року – його підірвали в авто. 12 грудня 2019-го в Нацполіції заявили, що в причетності до вбивства підозрюють музиканта й ветерана АТО Андрія Антоненка, дитячого кардіохірурга Юлію Кузьменко й військову медсестру Яну Дугарь.

Антоненка звільнили під домашній арешт у квітні цьогоріч після 505 днів у слідчому ізоляторі. Кузьменко відпустили під домашній арешт у серпні торік, вона провела понад сім місяців у в’язниці. Дугарь із самого початку тримали під нічним домашнім арештом, а торік суд зняв із неї електронний браслет.

Усі троє заперечують причетність до вбивства. З 2020 року справу розглядає суд.