“Сприяє перемозі України”: у ГУР прокоментували “Форум російської опозиції” у Львові

Головна Сторінка » “Сприяє перемозі України”: у ГУР прокоментували “Форум російської опозиції” у Львові

Головне управління розвідки міноборони України відреагувало на занепокоєння місцевої влади Львова проведенням у місті “Форуму російської опозиції”.

Начальник ГУР Кирило Буданов підтримав проведення цього заходу як одного з проявів боротьби проти кремлівської диктатури, що також сприяє перемозі України над державою-агресором. Про це заявили у пресслужбі ГУР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЄС пояснили, чому досі вважають Путіна президентом

Там зазначили, що в роботі форуму взяли участь представники політичної та озброєної опозиції до путінського режиму, зокрема і делегати від добровольчих підрозділів, які воюють у складі Сил оборони України.

“Подібні події наближають кінець режиму Путіна та сприяють консолідації усіх сил, метою яких є повалення диктатури в РФ та поразка Кремля у війні проти України”, – наголошують в ГУР.

У Львові 22-23 травня таємно провели другий “Форум російської опозиції”, який зібрав понад 40 діячів. Серед інших, на заході виступив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк. Були присутні представники всіх трьох російських добровольчих батальйонів.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що направив запит у “відповідні органи”.