США передадуть Україні передові ударні дрони: у чому їхня особливість

Головна Сторінка » США передадуть Україні передові ударні дрони: у чому їхня особливість

США передадуть Україні передові ударні дрони з вогнепальною зброєю на борту виробництва Feloni Aero.

Представники компанії заявили, що наразі триває розробка двох варіантів БПЛА. Про це пише Defence Industry Europe.

Перший – це Felon 1.0, який озброєний 5,56 мм гарматою. Інший – FelonX, оснащений протитанковою ракетою Spike.

“Озброєні дрони Feloni Aero пропонують революційне рішення, забезпечуючи неперевершену точність, маневреність і ефективність у бойових сценаріях”, – йдеться в публікації.

Також вказується, що ці БЛПА мають посилити оборону України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ використовує останнє вікно можливостей, перш ніж допомога США зміцнить лінію фронту в Україні – The Hill

“Завдяки незмінній підтримці з боку уряду США в рамках нещодавнього законопроєкту про витрати ми готові зробити свій внесок в оборонні зусилля України, постачаючи передові озброєні БПЛА, що переглядають парадигму сучасної війни”, – заявив генеральний директор Feloni Aero Тодд Данфі.

Безпілотник Felon 1.0 був створений для завоювання панування в небі. За словами розробників, дрон об’єднав передові можливості спостереження і вогневу міць системи зброї калібру 5,56.

Також очікується, що цей дрон буде особливо ефективним у міських зонах бойових дій і в прикордонних районах.

БПЛА FelonX є одним із новітніх безпілотників компанії. Він може вести вогонь найменшою ракетою у світі Spike. За словами розробників, дрон компактний і досить вантажопідйомний.

20 квітня Палата представників США проголосувала за законопроєкт про допомогу Україні. Президент Джо Байден вже підписав цей законопроєкт. Документом передбачено виділення понад $60 млрд. Третина пакета – на поповнення арсеналів США, а пряма фінансова допомога – як кредит.

Після 21-го засідання у форматі “Рамштайн” очільник Пентагону Ллойд Остін підтвердив, що США виділяють $6 млрд на військову допомогу Україні у межах механізму USAI.