США передали Україні список реформ, від яких залежить допомога

Головна Сторінка » США передали Україні список реформ, від яких залежить допомога

США передали Україні перелік пріоритетних реформ” для “інтеграції в Європу”.

Раніше повідомлялося, що Білий дім надіслав список реформ для України, щоб продовжилась передача допомоги. Про це передає посольство США в Україні.

“У рамках діалогу, що триває з Україною та сторонами, зацікавленими у майбутньому успіху України, Сполучені штати надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку на Багатосторонній координаційній платформі донорів для України у Брюсселі. Цей перелік був наданий як основа для консультацій з урядом України та ключовими партнерами в рамках нашої незмінної підтримки України та її зусиль з інтеграції в Європу мети, яку Сполучені штати рішуче підтримують”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден-Зеленському: “Ви з нами застрягли надовго”

Метою зусиль є визначення пріоритетів і консолідація кроків з реформування разом з Україною і ключовими зацікавленими сторонами.

У посольстві нагадали слова президента США Джо Байдена під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у Білому домі.

“Так само як ми прагнемо допомогти українському народу захистити себе зараз, ми також прагнемо допомогти йому відновитися і відбудуватися для майбутнього, включаючи підтримку реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією, створення середовища, в якому бізнес зможе процвітати, а американські та європейські компанії захочуть інвестувати”, сказав тоді Байден.

Минулого тижня Зеленський зустрівся у Вашингтоні із Байденом. Цього місяця стало відомо, що Байден призначив спеціального представника з питань економічного відновлення України.

Україна отримає від США більше артилерії, боєприпасів і протитанкової зброї, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.