fbpx

США знадобиться дев’ять місяців, щоб передати ЗСУ далекобійні снаряди – ЗМІ

Головна Сторінка » США знадобиться дев’ять місяців, щоб передати ЗСУ далекобійні снаряди – ЗМІ

Сполучені Штати Америки лише протягом дев’яти місяців можуть розпочати передачу Україні далекобійних боєприпасів.

І це в тому разі, якщо вони міститимуться в новому пакеті допомоги Києву від Вашингтона, пише Bloomberg з посилання на свої джерела.

За інформацією неназваних співрозмовників, боєприпаси замовлять у компанії Boeing. Судячи з опису Bloomberg, йдеться про малогабаритні високоточні боєприпаси Ground Launched Small Diameter Bomb (GLSDB), що самонаводяться з дальністю ураження в 150 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дякую, Америко” Зеленський звернувся до учасників молитовного сніданку у США

“Як і інше озброєння, надане США та союзниками, його не розгорнуть в Україні найближчим часом. Офіційний представник, що знається в цій сфері сказав: для перших поставок знадобиться близько дев’яти місяців після того, як ВПС США укладуть контракт із виробником бомб, компанією Boeing”, йдеться в публікації.

За даними Bloomberg, спочатку на постачання цих боєприпасів виділять $200 млн.

Стверджується, що GLSDB здатні бити на відстань, що вдвічі перевищує дальність стандартних ракет для американських систем залпового вогню HIMARS.

3 лютого, за даними ЗМІ, США оголосять про новий пакет воєнної допомоги Україні. Він може містити далекобійні снаряди.

США відправлять в Україну “розумні бомби” снаряди наземного базування малого діаметра. Вони будуть включені до нового пакету військової допомоги на суму майже $2,2 млрд, повідомляє Financial Times.

Generated by Feedzy