ССО вдарили по базі російського центру “Рубікон” у Донецьку – відео

Home Новини звідусіль ССО вдарили по базі російського центру “Рубікон” у Донецьку – відео

Сили спеціальних операцій Збройних сил України у ніч на 18 березня завдали серії ударів по російських об’єктах на тимчасово окупованій території Донецької області.

Зокрема у Донецьку уражено базу засекреченого російського центру безпілотних технологій “Рубікон” та елемент управління цим підрозділом. Також атаковано координаційний центр роботи підрозділів безпілотних систем противника. Про це повідомило командування ССО у Telegram.

“У Донецьку далекобійні дрони ССО уразили базу засекреченого російського центру безпілотних технологій “Рубікон” та елемент управління цим підрозділом”, – зазначили у ССО.

Крім того, в тимчасово окупованому селищі Вільне було уражено склади боєприпасів, техніки та майна. Також під удар потрапило місце накопичення і розподілу боєприпасів.

“Підрозділи Сил спеціальних операцій проводять Middle Strike удари по об’єктах ворога на окупованій території України”, – повідомили у ССО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ССО ефектно знищили позиції росіян: подробиці

У відомстві додали, що до підготовки операції долучилися учасники руху опору, які сприяли її успішному проведенню.

ССО продовжують здійснювати асиметричні дії, спрямовані на стратегічне послаблення можливостей противника у війні проти України.

У новорічну ніч українські безпілотники уразили військові та інфраструктурні об’єкти окупантів на тимчасово захоплених територіях і в глибині РФ.

Загалом уночі уразили 10 цілей. П’ять із них розташовані на окупованих територіях України. Ще п’ять – у регіонах РФ.