Стало відоме ім’я водійки, яка скоїла смертельне ДТП в Києві: до чого тут Кучма

Головна Сторінка » Стало відоме ім’я водійки, яка скоїла смертельне ДТП в Києві: до чого тут Кучма

20-річна Катерина Дагаєва скоїла ДТП із двома загиблими на вул. Старокиївській в столиці. Дівчина заперечила, що була за кермом.

Дід підозрюваної у смертельній ДТП Юрій Дагаєв був дуже впливовою людиною у часи президенства Леоніда Кучми, пише “Вечірній Київ”.

Офіціант закладу, де перед аварією побувала затримана, свідчить, що дівчина замовляла сім келихів вина по 150 мл. Катерина підтвердила, що випивала.

У судовому реєстрі є інформація, що у лютому 2023 року в Обухові Катерину Дагаєву зупинили напідпитку, а в червні Обухівський районний суд оштрафував її за це на 17 тис. грн і позбавив права керувати авто на рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “П’яна” ДТП у Києві: прокуратура вимагає три роки тюрми для Остапа Ступки

Її дід був генерал-лейтенантом і начальником начальником управління Державтоінспекції. Потім два роки працював заступником міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. Зі створенням у 2000 році Держуправління справами Адміністрації президента Дагаєв був призначений керівником цього відомства.

Також у родичах підозрюваної є тітка-працівниця Генпрокуратури і мати-керівниця “5-го Київського авторемонтного заводу”. Також Тетяна Дагаєва значилася раніше як “старший інспектор з особливих доручень відділу організаційної роботи та документального забезпечення Департаменту громадської безпеки”

За 10 місяців роботи комплексів автоматичної фіксації ПДР сплатили 90% штрафів на загальну суму 399 807 873 грн.

За цей час була виписана 2 164 101 постанова, з яких сплачено 1 942 825, повідомили в Нацполіції.