fbpx

Стало відомо про четвертий витік газу на “Північних потоках”

Головна Сторінка » Стало відомо про четвертий витік газу на “Північних потоках”

Берегова охорона Швеції заявила, що на трубопроводі “Північний потік-2” виявили четвертий витік газу в морі.

Європейський Союз підозрює, що за витіканням газу з підводних російських трубопроводів у Європу стоїть саботаж, пише Reuters.

“Два із цих чотирьох (пробоїв. Gazeta.ua) розташовані у виключній економічній зоні Швеції”, заявила представник берегової охорони Дженні Ларссон. Інші пробої перебувають у Данії.

Хоча жоден з трубопроводів не використовувався під час імовірних вибухів, вони були заповнені газом, який викидався до Балтійського моря з моменту прориву 26 вересня.

За словами шведської берегової охорони, четвертий витік стався у безпосередній близькості від більшої дірки. Її виявили на сусідньому “Північному потоці-1”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля місць можливих вибухів на “Північних потоках” бачили російські кораблі CNN

Три труби російського газопроводу “Північний потік” і не введений в експлуатацію “Північний потік-2” можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі.

Західні країни називають те, що сталося, актом саботажу з боку РФ. ЄС пообіцяв “жорстку” відповідь на будь-яке навмисне порушення його енергетичної інфраструктури.

Одна з теорій полягає в тому, що водолази могли закласти вибухівку у дві труби “Північного потоку” і одну з двох труб газопроводу “Північного потоку-2”, який не працює.

За інформацією німецької газети, точкові вибухи вказують на те, що витоки величезні й швидкість падіння тиску є високою.

Німеччина, Данія і Швеція 27 вересня підтвердили вибухи на газопроводі “Північний потік”. Заявили, що причиною протікання у двох нитках газопроводу стали влаштовані кимось вибухи.

На данському острові Борнхольм зафіксували два підводні поштовхи. Сейсмограф зафіксував їх у понеділок, 26 вересня. Згодом стало відомо про різке падіння тиску й витік газу на російських газопроводах “Північний потік-1” і “Північний потік-2”.

Німецькі спецслужби припускають, що три труби газопроводів “Північний потік-1” та “Північний потік-2” в Балтійському морі можуть стати назавжди непридатними для використання після ймовірних актів диверсії.

Generated by Feedzy