Столтенберг назвав суму, яку проситиме у союзників для підтримки України

Головна Сторінка » Столтенберг назвав суму, яку проситиме у союзників для підтримки України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг проситиме союзників виділяти щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги України на тлі безперервної російської агресії.

Потрібен як мінімум нинішній рівень підтримки, повідомило Reuters джерело в Альянсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дозвіл на удари західною зброєю по території РФ: Столтенберг зробив заяву

“Нам потрібен як мінімум нинішній рівень підтримки, щоб забезпечити передбачуваність, яка необхідна Україні”, – сказав співрозмовник у НАТО.

Союзники по Альянсу надали Україні близько 40 мільярдів євро на рік після повномасштабного вторгнення Росії в країну.

Міністри закордонних справ країн-членів НАТО, перебуваючи на дводенній зустрічі у Празі, у п’ятницю обговорять шляхи надання військової допомоги Україні на більш надійній довгостроковій основі.

Ці переговори будуть зосереджені на обговоренні деталей пакета підтримки України, що має бути узгоджений на Вашингтонському саміті НАТО 9-11 липня і включатиме зміни в організації постачання зброї та боєприпасів.

Раніше Столтенберг заявив, що союзники, які постачають зброю Україні, мають скасувати заборону на її використання для ураження військових об’єктів на території РФ.

Інакше Сили оборони не зможуть ефективно захистити територію України, особливо прикордонні райони, які жорстоко атакує агресор.