Столтенберг розкритикував Трампа через погрози країнам НАТО

Головна Сторінка » Столтенберг розкритикував Трампа через погрози країнам НАТО

Колишній президент США Дональд Трамп розповів, як погрожував країнам НАТО, що буде підбурювати Росію до нападу на них, якщо вони не будуть робити внески в Альянс.

На заяву Трампа відреагував генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Він заявив, що розмови про те, що члени оборонного альянсу не захищають один одного, підривають спільну безпеку. Про це інформує Reuters.

Крім того, за його словами, такі заяви ставлять під загрозу життя американських і європейських солдатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп налякав виборців можливою угодою України з РФ й назвав Зеленського торговцем

“Будь-яке припущення, що союзники не будуть захищати один одного, підриває всю нашу безпеку, включаючи безпеку США, і піддає американських і європейських солдатів підвищеному ризику. Будь-яка атака на НАТО отримає об’єднану і рішучу відповідь”, – заявив Столтенберг в письмовій заяві.

Реагуючи на висловлювання Трампа, глава НАТО додав, що очікує, що незалежно від того, хто переможе на президентських виборах, “США залишаться сильним і відданим союзником НАТО”.

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що під час свого керівництва у США він погрожував лідерам країн НАТО.

Зокрема, Трамп казав, що “заохочуватиме Росію робити все, що їй заманеться” з державами, які заборгували Альянсу гроші. Про це він розповів під час суботнього виступу в штаті Південна Кароліна.