“Стоять нові завдання” – перше звернення Сирського як головнокомандувача ЗСУ

Головна Сторінка » “Стоять нові завдання” – перше звернення Сирського як головнокомандувача ЗСУ

Новопризначений головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський опублікував своє перше на цій посаді звернення.

Він, зокрема, подякував бойовим побратимам, з ким мав честь служити в лавах Сухопутних військ ЗСУ та оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”. Про це Сирський напсиав у соцмережах.

“Дякую вам за кожен день ратної роботи, проведеної разом на найтяжчих ділянках фронту нашої визвольної війни! Ваша звитяга, професійність, відданість справі захисту Батьківщини та наполегливість у виконанні бойових завдань є фундаментом стійкості нашої оборони і не дозволяє ворогові реалізувати загарбницькі наміри. Від щирого серця дякую кожному солдату, сержанту, офіцеру та генералу за спільну реалізацію оперативних планів, що дало змогу зберегти життя тисячам мирних громадян та врятувати від окупації територію України!” – наголосив головнокомандувач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський ризикує помилитися – The Economist про звільнення Залужного

Він також зазначив, що нині “на порядку денному стоять нові завдання”. Йдеться насамперед про чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин “з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів”.

“Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики. Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів. Життя і здоров’я військовослужбовців завжди були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним. Запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду як, приміром, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби є одним з майбутніх векторів побудови перемоги у нашій визвольній війні”, – зазначив Сирський.

За його словами, лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху.

“Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні. Дякую колишнім керівникам Збройних сил України, та ветеранам, які за 10 років російсько-української війни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей Української армії – справжнього, міцного фундаменту нашої державності!” – наголосив головнокомандувач.

Президент Володимир Зеленський 8 лютого звільнив генерала Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ. На його місце президент призначив Олександра Сирського.

Перед тим Зеленський повідомив про зустріч із Залужним і заявив, що настав час для оновлення.