Створили безкоштовний тест на знання української мови: оцініть свій рівень за 60 хвилин

Головна Сторінка » Створили безкоштовний тест на знання української мови: оцініть свій рівень за 60 хвилин

На освітній платформі “Є-мова” до Дня української писемності та мови створили тест на рівень володіння державною мовою.

Його можуть пройти усі охочі, повідомили на сторінці освітньої платформи Є-мова у facebook.

“Цей тест зорієнтує наскільки добрим є розуміння письмових та усних текстів, а також, як добре користувач знає граматику і лексику, визначить потребу вчитися та допоможе обрати відповідний курс”, розповіли організатори.

Для проходження тестування треба зареєструватись. Цей іспит є безкоштовним та цілодобовим. Орієнтовний час тривалості тесту – 60 хвилин.

У тестуванні є різні типи завдань, які перевіряють розуміння тексту через слухання і прочитання, а також базові знання граматики та рівень словникового запасу.

Він розроблений з орієнтуванням на стандарт з української мови та враховує вимоги рівнів. Тож на освітній платформі можна визначити, наскільки ви володієте державною від А1 до С1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні відзначають День української писемності та мови

В умовах зазначено, що повертатись до попередньої сторінки, щоб виправити відповідь не можна.

Організатори також наголошують, що цей тест не дублює державний тест та не може його замінити. Тест можна пройти за цим посиланням.

27 жовтня у День української писемності та мови в Україні відбувся Радіодиктант національної єдності.

Авторкою Радіодиктанту національної єдності стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Називається радіодиктант “Дороги України”. Читцем диктанту був актор Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі “Довбуш”.