fbpx

Створили інтерактивну карту з пошуку житла для біженців за кордоном

Головна Сторінка » Створили інтерактивну карту з пошуку житла для біженців за кордоном

Для українців, які були змушені виїхати за кордон через повномасштабне вторгнення Російської Федерації, створили корисну інтерактивну карту.

Тепер біженці зможуть дізнатися актуальні правила в’їзду та перебування у різних країнах, повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Шукачі прихистку за кордоном можуть скористатися інтерактивною мапою, яку розробило Міністерство закордонних справ України. Вона містить важливу інформацію про актуальні правила в’їзду та перебування у різних країнах. За допомогою мапи можна також дізнатися, куди звернутися за допомогою, перебуваючи за кордоном”, ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сотні українських біженців у Великій Британії можуть стати безпритульними

Також на сайті можна знайти інформацію про:

особливості оформлення тимчасового захисту;

соціальне та медичне забезпечення.

Інтерактивна карта також містить інформацію з посиланнями на офіційні інформаційні джерела. Скористатися нею можна за посиланням.

З 1 березня 2023 року українці, які понад 120 днів мешкають у польських колективних житлових центрах, мають частково компенсувати вартість проживання.

Українські біженці за кордоном можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу. Внутрішні переселенці в Україні можуть звернутися на безоплатну гарячу лінію.

Generated by Feedzy