Суд обрав Дубінському запобіжний захід: подробиці

Головна Сторінка » Суд обрав Дубінському запобіжний захід: подробиці

Печерський районний суд Києва у ніч на вівторок, 14 листопада, обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Дубінському.

Його триматимуть під вартою 60 діб без можливості внесення застави. Про це повідомив сам народний депутат у своєму Telegram-каналі.

Засідання проводили в закритому режимі через те, що у матеріалах клопотання міститься державна таємниця, а також факти, які можуть поставити під загрозу обороноздатність і національну безпеку України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позивний “Буратіно” і робота на Росію: СБУ оголосила підозру Дубінському

Захист Дубінського заявив про відвід судді, оскільки не встиг ознайомитися з матеріалами справи, та клопотався про перенесення засідання на 14 листопада.

Суд відхилив обидва клопотання.

13 листопада народному депутату Олександру Дубінському було оголошено підозру у державній зраді та участі у злочинній організації.

Слідство встановило, що Дубінський входив до складу злочинної організації, яку сформувало головне управління ГРУ РФ, основним завданням якої було розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискредитація України на міжнародній арені. За виконання завдань учасники організації отримували гроші від воєнної розвідки РФ.

Минулого тижня ДБР завершило розслідування, Дубінського підозрюють у службовому підробленні для виїзду за кордон.

У 2021 році Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти Дубінського. Сказали про частину пов’язаної з Росією мережі іноземного впливу, що стосується Деркача.

Олександр Дубінський потрапив до Верховної Ради на виборах 2019 року по округу на Київщині, висувався від партії “Слуга народу”. Два роки тому його виключили з фракції.