fbpx

Сунак заявив про важливу угоду з ЄС

Головна Сторінка » Сунак заявив про важливу угоду з ЄС

Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак та очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн розповіли про перші деталі угоди про правила торгівлі з Північною Ірландією у рамках Brexit.

Тепер будуть торгові маршрути із “зеленою” і “червоною” смугою. Товари, що залишаються у Великій Британії, будуть везти “зеленою” смугою, щоб уникнути митної бюрократії. До ЄС товари будуть вивозити “червоною” смугою, передає Sky News.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 60% британців невдоволені результатами Brexit

У Північній Ірландії діятимуть британські зміни ПДВ і акцизів. Також там будуть доступні ліки, схвалені регулятором лікарських засобів.

Уряд Північної Ірландії зможе зупинити зміни в законах ЄС про товари від застосування там. Якщо гальмо буде знімуть, уряд Великої Британії отримає право вето.

Сунак назвав угоду історичним і вирішальним проривом. Вона захистить місце Північної Ірландії у Великій Британії і захистить її суверенітет.

“Угода знаменує собою поворотний момент для народу Північної Ірландії, який розв’язує практичні проблеми, з якими вони стикаються, але при цьому зберігає баланс Белфастської угоди”, сказав він.

Законопроєкт документ Brexit ґрунтується на угоді, досягнутій урядом із представниками ЄС. Вмістився документ на 110 сторінках, в якому детально описується, як саме парламент иає імплементувати угоду про Brexit у законодавство Великої Британії.

Британські парламентарії підтримали законопроєкт щодо виходу країни з ЄС. “За” проголосувало 329 депутатів, “проти” 299.

Generated by Feedzy