fbpx

Сунак зробив заяву щодо навчання українських пілотів на літаках НАТО

Головна Сторінка » Сунак зробив заяву щодо навчання українських пілотів на літаках НАТО

У Великій Британії розпочалися навчання українських пілотів на літаках НАТО.

Хоча планів щодо відправлення британських чи інших західних винищувачів до України поки що немає, у разі ухвалення рішення українські пілоти будуть з ними ознайомлені. Про це під час виступу на Мюнхенській безпековій конференції заявив прем’єр-міністр країни Ріші Сунак, передає tvpworld.

Водночас, він зазначив, що оскільки освоєння західних винищувачів може зайняти кілька місяців, Велика Британія вивчає альтернативні способи посилення ППО України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба закликав союзників надати Україні касетні боєприпаси: у НАТО відреагували

“Коли Путін почав цю війну, він зробив ставку на те, що наша рішучість похитнеться. Навіть зараз він робить ставку на те, що ми втратимо самовладання. Але ми довели, що він помилявся тоді, і ми доведемо, що він помилявся зараз”, сказав Сунак.

Він також зазначив, що союзники мають надати Україні “просунуті можливості, що відповідають стандартам НАТО”, і навіть більше.

“Україні потрібно більше артилерії, бронетехніки та засобів протиповітряної оборони, тому зараз саме час подвоїти нашу військову підтримку, відправити найсучаснішу зброю Україні зараз, щоб вона могла отримати вирішальну перевагу на полі бою, щоб забезпечити своє довгострокове майбутнє”, підкреслив Сунак.

Велика Британія постачатиме Україні далекобійні боєприпаси та системи протиповітряної оборони.

Про це на безпековій конференції у Мюнхені повідомив прем’єр-міністр країни Ріші Сунак. Він також закликав подвоїти військову допомогу Україні, навіть якщо це вичерпає західні запаси.

Британський премʼєр вважає, що те, що поставлено на карту в цій війні, навіть більше, ніж безпека та суверенітет однієї нації.

Generated by Feedzy