fbpx

Суркіс не вгамовується: в день важливого матчу на український футбол знову “полили брудом”

Головна Сторінка » Суркіс не вгамовується: в день важливого матчу на український футбол знову “полили брудом”

Нардеп від ОПЗЖ Григорій Мамка знову заявив про нібито зловживання керівництва УАФ на будівництві міні-футбольних майданчиків, хоч доказів цього не знайшло навіть ТСК.

Деякі депутати і навіть окремі ЗМІ продовжують підривати імідж українського футболу навіть після провалу роботи так званої “футбольної” Тимчасової слідчої комісії у ВР, яку ініціював Григорій Суркіс.

Про це пишуть “Коментарі”.

Зокрема, у сюжеті “Подробиць” нардеп від ОПЗЖ Мамка заявив про нібито зловживання УАФ на будівництві міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Це був державний проєкт, який реалізовувався коштом з центрального та місцевих бюджетів. УАФ тоді не була ані розпорядником коштів, ані замовником виконаних робіт. Саме тому, ініційована Суркісом минулого року “футбольна” ТСК у ВР на чолі з його партійним соратником Мамкою повністю провалилася, нагадує видання.

Члени ТСК тоді не змогли скласти навіть фінального висновку своєї роботи, а парламент відмовився голосувати за продовження терміну роботи комісії.

“Причини відмови нардепів голосувати за комісію звучали різні. Деякі з них зводилося до того, що ТСК “носить замовний характер”, має ознаки “політизованої” і може служити інструментом тиску на УАФ з боку зацікавлених політиків. Віцепрем’єр України Ірина Верещук тоді заявила, що за допомогою футбольної ТСК “хтось з кимось хоче звести рахунки”, – йдеться у новині.

Попри це, на разі, у ЗМІ з’являється чергова хвиля недоведених тез Мамки на адресу УАФ. Її підхоплюють медіа з пулу Медведчука, Льовочкіна та Дмитра Гордона друга і соратника Суркіса.

Останній, до слова, так і не зміг спростувати свою пряму причетність до спроб організації медійного та парламентського тиску на керівництво українського футболу, як і своє смс-листування з цього приводу.

Нагадаємо, що в НАБУ, Генпрокуратурі та Нацполіції офіційно заявили про відсутність кримінальних проваджень та підозр стосовно керівництва Української асоціації футболу.

Також нагадаємо, що сьогодні надзвичайно важливий футбольний день. Українська збірна має зіграти свій вирішальний матч в рамках відбіркового туру на ЧС-2022 з Боснією і Герцеговиною. Й вірогідно, що хвиля нової дискредитації футбольних функціонерів покликана, серед іншого, дестабілізувати настрої команди.