fbpx

Суркіс ще вірить у “Динамо”

Головна Сторінка » Суркіс ще вірить у “Динамо”

Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс поділився очікуваннями від матчу групового етапу Ліги чемпіонів із “Баварією”.

“Неправильно, якщо ми шукатимемо виправдання проти нас найсильніший клуб. Потрібно виходити на поле, боротися та доводити. Адже футболісти дивляться на Захід. Але в таких матчах вони мають доводити, що вони гідні грати у найкращих чемпіонатах. Збірна ж зіграла гідно з Францією, Іспанією… Потрібно виходити та грати, нікого не боятися. І не робити дитячих помилок, таких, яких ми припустилися в Мюнхені. Ми можемо програти, але дивлячись як віддаючись у грі, борючись до останнього. Ми маємо якісь примарні шанси зачепитися за євровесну. Хотілося б набрати більше очок, забити м’ячі у єврокубках. Дуже цього хотілося б. Хоча я особисто розумію, що “Баварія” це сьогодні топ-клуб і команда на сьогодні показує фантастичний футбол.

Вважаю, що для продовження боротьби у єврокубках майбутній матч є ключовим. Звичайно, багато залежатиме від того, як зіграють “Барселона” з “Бенфікою”. Але якщо ми зачепимося за очки і “Бенфіка” не виграє, то ми можемо на їхньому полі поборотися. Ми могли у першому матчі з “Бенфікою” як виграти, так і програти. Хотілося би побачити гарний, якісний футбол. Щоб не було остраху та авантюри в обороні”, наводить слова Суркіса прес-служба київського “Динамо”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Баварія” несподівано програла середнякові

Матч групового етапу Ліги чемпіонів “Динамо” Київ “Баварія” відбудеться 23 листопада у Києві. Кияни перебувають на останньому місці з 1 очком у таблиці.