fbpx

Сушарка “Січ” бере мінімум електроенергії

Головна Сторінка » Сушарка “Січ” бере мінімум електроенергії

 Цьогоріч неабияк вродили яблука. Погода постійно змінюється. Треба швидко їх позбирати з саду, щоб не пропали. А тут син ще й грибів привіз. Не знала, що з тим робити, доки не побачила в сусідки сушарку, розповідає 55-річна Марина Чорній із села Бірки Яворівського району на Львівщині.

Вирішила купити інфрачервону сушарку “Січ”, як у сусідки. В цьому пристрої продукти заготовляються швидко. Можна сушити не тільки ягоди чи гриби, а й пастилу, овочеві чи фруктові чипси. Завдяки інфрачервоному випромінюванню з продуктів випаровується волога, а поживні речовини залишаються.

 Сушарка стала просто спасінням для мене. Бо компотів зі всього не закрутиш. Доки я збираю одні яблука, інші сушаться. А ще я дізналася, що можна так заготовляти м’ясо й рибу. Та й за світло плачу, як раніше. Прилад бере мінімум енергії.

При купівлі нержавіючої сушарки “Січ” у подарунок ви отримаєте біопродукт “Санекс Septix”. Бактерії, що входять до його складу, очистять вигрібну яму в будь-яку пору року, незалежно від температури надворі.

На сайті t-klio.dp.ua можна оформити замовлення й отримати консультацію за телефоном 0(67) 633 52 33.