fbpx

Сяятимуть здоров’ям: як правильно доглядати за “голими” нігтями

Головна Сторінка » Сяятимуть здоров’ям: як правильно доглядати за “голими” нігтями

Правильний догляд за натуральними нігтями має таке ж важливе значення, як регулярні візити до стоматолога, косметолога та інших спеціалістів.

Це звичка, яку необхідно виробити, бо вона стосується турботи про здоров’я, розповіла Еlle засновниця та креативна директорка мережі MVK Вікторія Колодій.

“Все більше дівчат віддають перевагу “оголеним” нігтям без лаку та в принципі без будь-якого покриття. Це означає, що догляд за ними також має змінитися”, йдеться в матеріалі.

За словами Колодій, основні ознаки здорових нігтів такі:

рівна нігтьова пластина без деформацій;
її природний глянець і ніжно-рожевий колір;
рівномірні та яскраво виражені лунки напівмісяцем.

Експертка зауважила, що турбота про нігті та підтримка їхнього здорового вигляду передбачає комплекс заходів. Ідеться, зокрема, про регулярні візити в салон та доглядові процедури система IBX, японський манікюр.

“Регулярність візитів до спеціаліста з манікюру визначається за потребою та в кожному індивідуальному випадку різниться. Є категорія жінок та чоловіків, які роблять манікюр з інтервалом у тиждень/10 днів. Є і ті, кому необхідно робити цю процедуру раз на два тижні”, пояснила Колодій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно зняти гель-лак вдома: покрокова інструкція

Профідогляд має доповнюватися beauty-рутиною в домашніх умовах з використанням відповідних засобів, каже Колодій.

У процесі вибору доглядової лінійки вона не радить керуватися принципом самопризначення.

“Необхідно консультуватися з фахівцем, який надасть рекомендації з огляду на поточний стан нігтів. І допоможе зупинити вибір на ефективних засобах та правильно укомплектувати персональну лінійку для домашнього догляду. Є безліч брендів nail-продукції з лікувальними властивостями. Серед широкого асортименту важливо знайти “свої” засоби”, додала Колодій.

Обираючи лікувальне покриття, необхідно звертати увагу на оригінальний склад компонентів. Важливо, щоб у складі не було формальдегіду та інших шкідливих компонентів. Натомість мають міститися вітаміни, мінерали, рослинні екстракти та олії.

“Зважайте на засоби, що містять кальцій, протеїни пшениці, кератин, вітаміни E та F усе, що необхідно для здорових і міцних нігтів без розшарування. Завдяки цим компонентам відновлюється нігтьова пластина, вирівнюється поверхня, укріплюються нігті, пришвидшується їхній ріст”, підсумувала Колодій.

Важливим етапом також є догляд за шкірою навколо нігтя, яку потрібно зволожувати, живити та захищати від негативної дії зовнішніх факторів за допомогою крему / гелю для шкіри, масла для кутикули.

На весну 2023 року стилісти радять обрати дизайн манікюру з простими і знайомими техніками. Перевагу краще надати натуральним відтінкам.

В тренді цьогоріч спокійні базові кольори: бежевий, персиковий, блідо-рожевий, світлий оливковий й інші. Про великі візерунки та малюнки на кожному нігті краще забути.

Gazeta.ua зібрала вас свіжі ідеї дизайну манікюру.

Generated by Feedzy