Сили оборони України знищили майже половину російських “Панцирів” – Малюк

Home Новини звідусіль Сили оборони України знищили майже половину російських “Панцирів” – Малюк

Сили оборони України з початку 2025 року ліквідували 48% усіх російських зенітних ракетно-гарматних комплексів “Панцир”.

Про це повідомив очільник Служби безпеки України Василь Малюк під час брифінгу за участю президента Володимира Зеленського.

За словами Малюка, російська система протиповітряної оборони залишається однією з найсильніших у світі, однак українські сили успішно її послаблюють.

“У ворога, давайте визнаємо, дуже сильне ППО. І найкраще по наших дальнобійних безпілотниках працює їхній “Панцир”. Так от, з початку 2025 року по сьогоднішній день ми знищили 48% “Панцирів”. Це сьогодні пріоритет”, – заявив глава СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна регулярно вражає ППО в Криму, але РФ швидко їх відновлює – ВМС

Він також уточнив, що російський військово-промисловий комплекс щороку виготовляє близько 30 таких систем, однак втрати ворога вже перевищують цей показник.

“Росіяни виробляють 30 “Панцирів” на рік. Але кількість знищеного набагато перевищує те, що виробляється”, – додав Малюк.

За його словами, українські дрони далекої дії продовжують ефективно знищувати цілі противника, що послаблює можливості російської армії захищати об’єкти в глибині своєї території.

У тимчасово окупованому Криму могли бути уражені російські зенітно-ракетні комплекси С-300 та С-400, а також кілька радіолокаційних станцій.

Партизани розповіли, що дана військова частина входить до складу 31-ї дивізії ППО зенітних ракетних військ ВКС РФ. На озброєнні підрозділу стоять зенітні ракетні комплекси С-400.