Синоптики здивували прогнозом на 8 березня

Головна Сторінка » Синоптики здивували прогнозом на 8 березня

Завтра в Україні буде сонячно.

Проте холод не відступить: уночі передбачається мороз -2…9°С, повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

“8 березня в більшості областей буде сонячно та сухо, тому зустрічі, принаймні короткочасні, плануйте завтра на вулиці, буде красива погода. Не сваріться через доцільність завтрашнього календарного дня, погуляйте на сонечку, розгребіть у ботанічному саду чи парку, чи на городі минуле листя і усміхніться скромній зеленій новій травичці. Антициклональний характер погоди зумовить не лише відсутність опадів, яскраве сонечко, а ще й слабкий вітер”, – написала вона.

Удень вже явно весняне сонце підвищить температуру повітря до +4…8°С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карпати замело снігом: показали казкові гірські краєвиди

У Києві 8 березня буде сонячно та безвітряно. Вранці у столиці холоднувато: -1…3°С, але вдень очікуються красиві сонячні +6°С.

Шевченківськими днями повсюди в Україні опади малоймовірні, вночі побуде невеликий мороз, вдень у суботу +3…7°С, а в неділю потепліє до +7…13°С. На сході ще втримається свіжа погода, прогнозують +2…5°С.

“Завтра, 8 березня, буде красива маловітряна сонячна погода. Тому ще раз закликаю запланувати в п’ятницю побільше побути на повітрі”, – додала Діденко.

Синоптичну ситуацію в Україні 7 березня визначатиме антициклон Jasper. Це означає переважно суху погоду в більшості областей. Температура повітря очікується завтра низькою. Холодна погода триватиме довго, перейде на наступний тиждень. А потепління розпочнеться після 16 березня.