Синоптикиня розповіла, якої погоди чекати у листопаді

Головна Сторінка » Синоптикиня розповіла, якої погоди чекати у листопаді

Наприкінці осені снігу в Україні не буде. У листопаді середньомісячна температура передбачається в межах +2…7°C, що близько до норми.

Перші дні листопада будуть дощовими, розповіла представниця Укргідрометцентру Наталія Птуха, передає NV.

“Останній місяць цієї осені й не повинен бути теплішим. А місячна кількість опадів очікується в межах 34-65 міліметрів. У горах Криму та місцями в Карпатах до 100 міліметрів, але загалом у межах норми. Лише по північному сходу, у північно-східних областях очікується 28-32 міліметри – тобто дещо менше за норму”, – розповіла вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мороз до -15°С і Новий рік із “плюсом”: дали прогноз на зиму

З середини наступного тижня, 2-6 листопада, в регіонах можуть бути дощі. На 2-3 листопада припадає період зниження температури. Переважатимуть повітряні потоки з півночі та північного заходу, додала Птуха.

“2 листопада вдень у західних областях, а 3 і 6 листопада по всій території України, окрім заходу переважно без опадів. Але +20 вже не буде”, – зазначає синоптикиня.

Температура продовжить знижуватися: вночі прогнозують +4…10°C в західних та північних областях, а 5-6 листопада і в центральних областях очікується лише +1…7°C. В денні години обіцяють +7…13°C.

Чудовим синоптичним днем стане неділя, 29 жовтня. Буде сухо, сонячно, тепло. Плануйте щось на відкритому повітрі краще на неділю. Понеділок також виявиться метеорологічним красенем – буде сонячно. 30 жовтня прогнозують +17…22°C.