Сирський про бої під Бахмутом: “Ситуація змінилася”

Головна Сторінка » Сирський про бої під Бахмутом: “Ситуація змінилася”

На Бахмутському напрямку змінився формат операції. Нині там спостерігається затишшя.

Повʼязане воно з виведенням підрозділів “Вагнера” та заміною їх на армійські та десантні частини. Про це у коментарі Українській правді сказав командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

Однак, за його словами, це затишшя є тимчасовим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти ISW показали свіжі карти боїв в Україні

“Ситуація на Бахмутському напрямку змінилася. Спостерігається значне зменшення будь-яких активних дій ворога при збільшенні кількості обстрілів з важкого озброєння, в основному з артилерії та мінометів. На перший погляд здається, що ворог відмовився від продовження наступальних дій на цьому напрямку, але це враження не відповідає дійсності”, ‒ зазначив Сирський.

За його словами, ворог зараз хоче перехопити ініціативу, щоб не допустити українських контрнаступальних дій та самому перейти у наступ.

Сирський також повідомив, що Збройні сили України протягом минулих днів призупинили просування на флангах на Бахмутському напрямку.

На Бахмутському напрямку від ворожих артилерійських обстрілів минулої доби постраждали Краматорськ, Васюківка, Оріхово-Василівка, Новомаркове, Григорівка, Часів Яр, Іванівське, Предтечине, Біла Гора, Диліївка, Залізне та Нью-Йорк Донецької області. Про це вранці 1 червня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.