Сирський сказав, до чого призвела відсутність боєприпасів

Головна Сторінка » Сирський сказав, до чого призвела відсутність боєприпасів

Партнери України мають допомагати зброєю швидше і в достатній кількості.

Через відсутність у ЗСУ ресурсів і необхідної кількості боєприпасів російські окупаційні війська окопалися на півдні України. Про це сказав головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський в інтерв’ю “Укрінформ”.

“Відсутність ресурсів та необхідної кількості боєприпасів дала можливість росіянам глибоко закопатися в землю на півдні України, у Запорізькій області, і штурм цих позицій, без ефективної підтримки з повітря, вартував нам людських втрат і техніки”, – сказав генерал.

Також Сирський сказав про Авдіївку на Донеччині.

“Авдіївка. Ми б, безперечно, зберегли ці позиції за наявності достатньої кількості насамперед засобів ППО та артилерійських снарядів”, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни вдарили по 10 областях

“Це – не претензія, а констатація факту. Я вірю, що наші союзники вже усвідомили, з ким мають справу в Росії, і дуже хотіли б бачити наш успіх у боротьбі з ворогом. Нам не вистачає зброї, все інше ми спроможні зробити самі”, – сказав генерал.

Україна вдячна партнерам за кожен снаряд, кожну тонну пального, зазначив Сирський.

“Але для ефективного планування операцій нам потрібна передбачуваність такого постачання”, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

“Тепер Сили оборони виконують завдання на всій величезній лінії фронту, фактично за нестачі озброєння та боєприпасів. У цих умовах перехід до стратегічної оборони є логічним рішенням. Але настільки ж логічним є і зворотне: якщо Захід, як заявляє, поставить Україні все, що потребують її Збройні сили, це дасть змогу відкинути ворога, скільки б людей не мобілізовувала Росія, і нарешті завершити цю війну військовою перемогою над противником”, – сказав Сирський.

Вчора президент України Володимир Зеленський говорив телефоном зі спікером Палати представників Конгресу США Майклом Джонсоном. Швидке ухвалення Конгресом допомоги для України критично важливе, сказав Зеленський.