Ситуація навколо Бахмута ускладнилася

Головна Сторінка » Ситуація навколо Бахмута ускладнилася

Ситуація на фронті навколо Бахмута Донецької області ускладнилася.

Росіяни на Донбасі штурмують по всьому відрізку, маючи значну перевагу в дронах, розповів командир роти “Ахіллес” Юрій Федоренко, передає “Суспільне”.

“В цілому ситуація на Бахмуті дещо ускладнилася. Противник перейшов до ударно-штурмових дій. Штурмує різною тактикою, як за підтримки техніки, так і виключно живою силою після масованих артилерійських обстрілів, намагаючись знайти слабке місце в обороні”, – сказав він.

Командир наголосив, що стримувати навалу окупантів вдасться за допомогою дронів, які дозволяють заздалегідь бачити підготову до штурмів та знищувати піхоту та легку техніку. Протягом 13 листопада рота “Ахіллес” знищила три ворожих дрони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни просунулися в районі Авдіївки – ISW

“Скажу так. При належному фінансуванні і своєчасному надходженні військової допомоги, а також підтримки української нації, ситуацію на Бахмутському напрямку втримають і просунуться вперед”, – заявив Федоренко.

Він наголосив, що наразі у армії РФ більше дронів ніж у ЗСУ. Упродовж дня по одному з напрямків окупантами було застосовано близько 50 FPV дронів.

“Ми такого собі позволити не можемо. Водночас українська армія докладає зусиль для роботи над системами захисту від безпілотників і має певні успіхи”, – констатував військовий.

ISW повідомив, що українські війська провели наземні атаки під Бахмутом 13 листопада, але не досягли якихось підтверджених успіхів. Український Генштаб повідомив, що українські сили продовжували штурмові операції у Бахмутському напрямку.

Міністерство оборони Росії та інші російські джерела стверджували, що російські війська відбили українські атаки поблизу Кліщіївки, Курдюмівки та Івановського.

За повідомленнями інституту, 13 листопада російські війська продовжили локальні наступальні операції під Бахмутом та підтвердили наступ. Відеозапис із геолокацією, опублікований 12 листопада, показує, що російські війська просунулися на захід від Ягідного.

Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки на схід від Кліщіївки та поблизу Дубово-Василівки, Іванівського та Андріївки.