fbpx

Ситуація складна: військові повідомили останні новини із Запорізького напрямку

Головна Сторінка » Ситуація складна: військові повідомили останні новини із Запорізького напрямку

На Запорізькому напрямку фронту ситуація залишається стабільно складною.

Росія продовжує завдавати артилерійського вогню, ракетних ударів по населених пунктах та цивільній інфраструктурі, є постраждалі серед мирного населення. Про це заявив керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін в телемарафоні “Єдині новини” 27 січня, передає Gazeta.ua.

“Тут продовжується активність ворога малими групами, розвідувальними або трохи такими диверсійними діями, на окремих ділянках фронту щодо перевірки на міцність нашої оборони. Сили оборони відбили всі ці спроби, і ворог був змушений відступити. Лінія фронту змін не зазнала”, сказав Єрін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни брешуть про захоплення двох міст на Запоріжжі та Донеччині британська розвідка

У цілому масштабної наступальної операції чи підготовки до неї з боку росіян на Таврійському напрямку українські військові зараз не спостерігають, сказав Єрін і пояснив чому.

“Бо всі основні зусилля ворог зосереджує на сусідніх Донецькому і Луганському напрямках. Там він підтягує всі сили, і його основна задача поки що там. Якщо там буде якесь затишшя тощо тоді вже будемо очікувати, що можливо, почнеться і на інших напрямках”, заявив він.

12 січня стало відомо про плани окупантів захопити лівобережну частину Запорізької області. Росія може розпочати наступ на цій території Запоріжжя, повідомив заступник начальника Головного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов.

Попри спроби наступу в Запорізькій області, для ефективної можливості наступати російські окупанти не мають на цьому напрямку належних матеріальних і людських ресурсів, повідомила канадська розвідка.

Усі заяви Росії про те, що окупанти нібито досягли успіхів у Запорізькій області, є брехнею. На цьому напрямку вони не наступають, а обороняються. Росіяни вирішили відвернути увагу від своїх невдач під Бахмутом на Донеччині, тому намагаються говорити про якісь “перемоги”, повідомив американський Інститут вивчення війни.

Generated by Feedzy