fbpx

Ситуація з пандемією стабілізувалася – Шмигаль

Головна Сторінка » Ситуація з пандемією стабілізувалася – Шмигаль

Області не скоро вийдуть з “червоної зони” епідемічної небезпеки, але ситуація стабілізувалася.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду у середу, повідомляє Gazeta.ua

“Статистика, яку отримуємо показує, що Україна вийшла на плато захворюванності. Практично в усіх областях фіксується зниження нових випадків і госпіталізацій.

Говорити про те, що всі регіони “червоної зони” скоро з неї вийдуть ще точно зарано. Але ситуація стабілізувалася”, – заявив прем’єр.

Зі слів прем’єра, зіграли роль карантинні обмеження і збільшення кількості вакцинованих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 9 млн українців повністю вакцинували від Covid-19

Уряд звільняє від ПДВ ввезене в Україну обладнання для виготовлення вакцин та лікарських засобів для лікування Covid-19.

Також збільшили витрати на лікування коронавірусної хвороби через “пакети” Національної служба здоров’я.

Глобальна ставка для медичних закладів за лікування коронавірусу зросте до 634 тис. грн. Її виплачуватимуть за укомплектованість медичним персоналом і ліками. Фінансування ковідних лікарень збільшать на 15%.

25 млн грн направлять у Донецьку область на закупівлю 535 кисневих концентраторів. 8,5 млн дадуть на реконструкцію і закупівлю медобладнання для інфекційного відділення Ананьївської багатопрофільної лікарні на Одещині.

16 листопада в Україні виявили 18 668 нових хворих на коронавірус. Найбільшу кількість випадків зареєстрували в Києві, Дніпропетровській, Одеській, Полтавській і Запорізькій областях.

У червоній зоні карантину перебувають Київ і 17 областей.