Таке кохання буває раз на сторіччя – любовний гороскоп на квітень

Головна Сторінка » Таке кохання буває раз на сторіччя – любовний гороскоп на квітень

У квітні легко буде закохатися і знайти свою половинку. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Це час особливих моментів та почуттів, – говорить астрологиня. – Загостряться ті почуття, що ми довго у собі приховували. Тут доречно зацитувати Ліну Костенко: “Таке кохання буває раз в ніколи”. Траплятимуться особливі зустрічі. Головне опинитися у правильному місці в правильний час. Пари, які познайомляться цього місяця, стануть щасливими на все життя. Таке кохання дійсно випадає раз на сторіччя. Прислухайтеся до свого серця і насолоджуйтеся одне одним. Діти уникатимуть відвертих розмов з вами. Не наполягайте. Дайте їм трохи часу на роздуми. Не викликайте ревнощі у коханих. Уникайте листування з колишніми партнерами”.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Утримайтеся від участі у вечірках і корпоративах. Настає час для усамітнення і самозаглиблення. Після 20 квітня є шанс зустріти свою пару. Знайдуться люди, варті ваших почуттів.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Прислухайтеся до своїх бажань. Радуйте себе та близьких приємними несподіванками. Якщо стосунки зайшли у глухий кут, візьміть паузу для роздумів.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Ви нестримні та гострі на язик. Через це ризикуєте розірвати стосунки з близькою людиною. У друзі набиватимуться непорядні люди. Не соромтеся сказати “ні”. Марно намагаєтеся усім догодити.

Рак (22 червня – 22 липня)

Не дивуйтеся змінам у поведінці коханих. Вони вкотре почнуть завойовувати вас, бо бажають взаємності та прихильності. Уникайте позашлюбних зв’язків. Швидкоплинне задоволення завершиться розлученням.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Не залишайте поза увагою людей, яких любите. Відвідуйте літніх родичів. Хотітиметься романтичних вражень і пригод. На пошуки пари вирушайте у своє улюблене місце. Квітень буде багатим на чудові знайомства.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Досить намагатися когось змінити. Любіть коханих такими, якими вони є. Приділіть більше часу домашнім улюбленцям. Поява нової тваринки в домі принесе вам утіху й родинне щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від кого з батьків діти успадковують інтелект: дослідження науковців

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Стережіться нав’язливих залицяльників. Через них буде більше проблем, ніж задоволення. Не дозволяйте оточуючим використовувати вас у ролі психолога. Почуватиметеся виснаженими.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Згадайте про старих друзів. Зателефонуйте їм, аби привітати з поповненням у родині чи днем народження. Не погоджуйтеся на побачення наосліп. Результат розчарує.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Відкладіть справи, які можуть зачекати. Більше часу присвятіть родині. Неприємності відступлять. Люди об’єднаються заради певної цілі. У ваше життя повернеться романтика.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Скиньте зайву вагу. Почніть заново знайомство з сусідами та колегами. Здивуєтеся, скільки чудових людей вас оточує.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Не озирайтеся на інших. Залишайтеся собою. Зараз ви будете чудовим прикладом для всіх. Ваші здібності помічатимуть. Це чудовий час, аби вивчити ще одну мову чи поглибити свої знання у психології.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Використовуйте своє уміння лікувати і зцілювати інших словом. Людям бракуватиме турботи, уваги та любові.

Астрологиня зробила фінансовий гороскоп на квітень і назвала чотири знаки, які стануть непристойно багатими.