fbpx

Танки та артилерія: тисячі військових РФ перекинули до окупованого Криму

Головна Сторінка » Танки та артилерія: тисячі військових РФ перекинули до окупованого Криму

Росія оголосила про початок навчань із бойовою стрільбою і танками неподалік від українського кордону. У навчаннях беруть участь 10 тис. військовослужбовців мотострілецьких з’єднань і підрозділів берегових військ Чорноморського флоту й Каспійської флотилії.

Підрозділи вивели на загальновійськові полігони РФ, Вірменії, Грузії, а також в окупованих регіонах України, повідомила пресслужба Південного військового округу РФ.

Бойове злагодження мотострілецьких, танкових взводів та артилерійських батарей організували на понад 20 загальновійськових полігонах.

“Заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин і спеціальних дисциплін організовані на полігонах Даниловський і Прудбой у Волгоградській області, Ашулук в Астраханській області, Тарське у Північній Осетії, Миколо-Олександрівський і Сірноводський на Ставропіллі, Кадамовський і Кузьминський у Ростовській області, Гвардійський та Альпійський у Чеченській Республіці, Кобу-Баші у Карачаєво-Черкесії, Нестеровський в Інгушетії, Далекий у Дагестані, Ангарський і Опук у Криму, Раєвський на Кубані”, ідеться в повідомленні.

Батальйонні тактичні групи освоять “нові способи тактичних дій” у складі різних видів розвідувально-вогневих та ударних комплексів, зокрема контрбатарейний, авіаційний і снайперський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йому було лише 23: на Донбасі загинув Ілля Супрун

11 січня у Західному військовому окрузі Росії на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській, які межують з Україною, розпочалися навчання зі стрільбами за участю майже 3 тис. військовослужбовців і приблизно 300 одиниць бронетехніки. Також у Смоленській області за 100 км від українського кордону.