“Тато питав, чи пролажу ще в двері” – Alyona Alyona вперше розказала про булінг вдома

Головна Сторінка » “Тато питав, чи пролажу ще в двері” – Alyona Alyona вперше розказала про булінг вдома

Українська реперка Alyona Alyona відверто розповіла про булінг через зайву вагу.

У своєму Instagram вона виклала фото з дитинства й підліткового віку. Зазначила, що принижували її не лише в школі, а й вдома.

За словами зірки, до шостого класу все було добре. Вона мала багато друзів, ніколи не соромилася їсти з однокласниками, ходила на танці, співала на сцені. Однак згодом артистка переїхала в інше місто. Тоді все змінилося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “За***ло чути “дай-подай” – дружина Сасанчина зі сльозами розказала про проблеми в сім’ї

“А потім гімназія… Вона була маленька, десь до 200 учнів. І я єдина там була така добре смачна. А ще одяг: як не крути, але він мені додавав років 10. В 11 на 20. Як вчителька. Дякую бабусі, що трохи з гуманітарки передавала чогось сучасного й відповідних розмірів. За це старшокласники трохи мене стібали. Був такий хлопець Лев, який міг навіть ногою вдарити по *опі, бо в нас однакові портфелі. А після уроків приставав, бо я мала вже другий розмір грудей у тому віці”, – пригадала Alyona Alyona.

Додала, що така комплекція передалась їй від татової родини.

“У суспільстві всі ходили та щось розповідали моїм батькам на загальних застіллях, що я багато їм. У сім’ї – мама просто дивилася таким поглядом, мовчки, але очі її говорили: “Ну, може не їж ти вже, а?”. А тато питав, чи пролажу я ще в двері і чи налазить на мене ще одяг”, – поділилась реперка.

Раніше Аlyona Аlyona поскаржилась на погане самопочуття. Зірка зізналась, що причиною стали стреси, перенесена операція та зайва вага. Зараз артистка лікується медикаментозно й за допомогою правильного харчування.