“Те ж саме, але ще гірше” – у Bloomberg жорстко висловились про Трампа

Головна Сторінка » “Те ж саме, але ще гірше” – у Bloomberg жорстко висловились про Трампа

Президентська кампанія 2024 року у США стане “однією з найпохмуріших за всю історію людства”.

Колишній президент Дональд Трамп переміг на праймеріз, пише Bloomberg.

“Друге місце Ніккі Гейлі було невеликою втіхою. Можливо, вона не є улюбленою кандидатурою для кожного республіканця, але вона має традиційну кваліфікацію колишня бізнесвумен, законодавець штату, дворазовий губернатор і посол в ООН – і сформулювала правдоподібний порядок денний. Опитування показують, що вона має значну перевагу над президентом Джо Байденом. Вона мала б непогані шанси на проведення консервативної політики”, – йдеться у редакційній колонці.

Редактори видання вважають, що висунення Трампа не буде сприяти інтересам республіканців і їм пора це зрозуміти. У статті його називають найслабшим президентом з часів “Нового курсу” у 1930-тих. Трамп не зміг збудувати прикордонну стіну, яка була важливою частиною його передвиборчої кампанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Участь Трампа у виборах “пахне” поразкою – Politico

“Другий термін обіцяє те ж саме, але ще гірше. Цього разу мітинги Трампа були одноманітно похмурими, сповненими погроз, невдоволення і киплячої параної. Іноді він вдає, що зацікавлений у пропозиціях, які висувають його соратники – більше тарифів, більше нафти, більше драматизму – але давайте будемо чесними: Трампу висунуто 91 звинувачення у кримінальних злочинах, і їх кількість продовжує зростати. З ним судяться десятки зацікавлених сторін. Він привласнив апарат збору коштів Республіканської партії, щоб оплатити свої судові витрати, і сподівається, що президентство якимось чином захистить його від подальшої відповідальності”, – пишуть редактори.

Без Трампа республіканці могли б продовжувати просувати свої ідею і при цьому реформувати партію, щоб відповідати сучасним тенденціям.

“Але цього не сталося. Час вичерпано. Трамп – їхня людина. Якщо республіканці продовжать йти цим потворним шляхом – з усім гнівом, злістю і поділом, який він тягне за собою, – вони можуть звинувачувати лише себе”, – підсумували у Bloomberg.

Кандидата у президенти США Дональда Трампа серйозно збентежила заява кандидатки від Республіканської партії Ніккі Гейлі про намір продовжувати боротьбу попри поразку на праймеріз у штаті Нью-Гемпшир.

Він не святкував перемогу у Нью-Гемпширі.