Торговий дім “Галпідшипник”: як купити підшипники за розміром та типом з доставкою по Україні

Головна Сторінка » Торговий дім “Галпідшипник”: як купити підшипники за розміром та типом з доставкою по Україні

Торговий дім “Галпідшипник” – це найзручніша та найвигідніша можливість купити підшипники за розміром та типом з доставкою в будь-яку точку України.

Компанія пропонує своїм клієнтам прямі поставки від провідних світових виробників з гарантією якості та за найконкурентнішими цінами. Широка мережа представництв у всіх регіонах країни зі своїми складськими приміщеннями дозволяє максимально скоротити термін доставки та забезпечити кращу якість сервісу для всіх споживачів.

Асортимент підшипників

Торговий дім “Галпідшипник” – це максимально великий асортимент підшипників різних конструкцій, видів та розмірів.

Підшипники класифікуються:

за характером навантаження, що впливає на них – радіальні, упорні і радіально-упорні;

за типом – підшипники ковзання та кочення;

за формою тіл кочення – кулькові та роликові;

за типом роликів – голчасті, конічні, циліндричні, сферичні, тороїдальні;

за кількістю рядів тіл кочення – однорядні, дворядні чи чотирирядні;

за матеріалом виготовлення – моделі зі сталі, нержавіючої сталі, зі спеціальним покриттям та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Садові інструменти гартують в оливі

Також вони можуть бути самовстановлюючими (зі здатністю компенсувати деякий кутовий перекіс валу щодо корпусу), з сепаратором із різних матеріалів (сталь, латунь, поліамід) або без, а також з іншими характеристиками.

Усі підшипники складаються із зовнішнього та внутрішнього кілець. У підшипниках кочення між ними знаходяться спеціальні елементи, що обертаються (кульки або ролики), а в підшипниках ковзання – шар мастильного матеріалу. Підшипники кочення використовують при високих швидкостях обертання валу і в тих механізмах, які працюють у високотемпературному режимі. Підшипники ковзання відрізняються компактнішими розмірами, а також стійкістю до сильних вібраційних і радіальних навантажень.

Як купити підшипники за розміром

Для вибору та купівлі продукції в Торговому домі “Галпідшипник” користувачеві необхідно перейти в онлайн-каталог компанії на сайті та вибрати один із типів підшипника – роликовий, кульковий або ковзання. Далі пошук необхідної моделі здійснюється за технічними параметрами, головними є розміри. Покупці можуть відсортувати товари за внутрішнім та зовнішнім діаметром, загальною висотою та іншими показниками.

Чому Торговий дім “Галпідшипник”

Торговий дім “Галпідшипник” пропонує своїм клієнтам кілька конкурентних переваг, найважливішими з яких є:

сертифікована продукція від провідних світових постачальників;

наявність повного асортименту продукції на складі, що забезпечує своєчасне постачання підшипників, мастильних матеріалів, конвеєрних стрічок покупцям точно в обумовлений термін;

кваліфікована служба клієнтської підтримки завжди готова допомогти вибрати підшипник за розміром, типом, функціональним призначенням або фотографією.

Зв’яжіться з компанією прямо зараз телефоном або електронною поштою, дізнайтеся про знижки, що діють, і спеціальні пропозиції.