Трамп лідирує у більшості ключових штатів – ЗМІ

Головна Сторінка » Трамп лідирує у більшості ключових штатів – ЗМІ

Колишній президент США Дональд Трамп випереджає нинішнього лідера Джо Байдена у п’яти ключових штатах.

Про це свідчать останні опитування, повідомляє The New York Times.

Опитування The New York Times, Сієнського коледжу та The Philadelphia Inquirer показало, що Трамп маж перевагу серед зареєстрованих виборців у п’яти із шести ключових штатів: Мічигані (49% і 42% відповідно), Аризоні (49% і 42%), Неваді (50% і 38%), Джорджії (49% і 39%) та Пенсильванії (47% і 44%).

Байден випереджає Трампа лише у Вісконсині (47% і 45%).

Результати опитувань практично не змінили листопаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ще до того, як зайду до Овального кабінету”: Трамп озвучив новий термін закінчення війни в Україні

З тих пір фондовий ринок зріс на 25%, розпочався кримінальний судовий процес над Трампом у справі підкупу порнозірки, кампанія Байдена витратила десятки мільйонів доларів на рекламу в усіх штатах.

Кандидати мають однакову кількість голосів серед молоді від 18 до 29 років та іспаномовних виборців. 2020 року кожна з цих груп віддала Байдену понад 60% голосів. Також Трамп отримує понад 20% голосів афроамериканців. Це найвищий рівень для будь-якого кандидата від Республіканської партії з моменту ухвалення закону про громадянські права 1964-го.

Опитування свідчить, що американці незадоволені позицією США у війні на Близькому Сході та мають серйозні сумніви стосовно здатності Байдена покращити життя громадян.

Опитали 4097 зареєстрованих виборців у шести штатах з 28 квітня по 9 травня 2024 року.

Чинний президент США Джо Байден та експрезидент Дональд Трамп отримали достатню кількість делегатів, аби закріпити за собою номінацію від своїх партій на участь у виборах у листопаді.

Зокрема, Байден здобув необхідну кількість у 1 968 делегатів. Водночас Трамп отримав 1 215 голосів делегатів, необхідних для висунення його кандидатом у президенти від Республіканської партії.

Вибори президента Сполучених Штатів мають відбутися у листопаді цього року.