Трамп не хоче ухвалення закону про боротьбу з мігрантами: Байден розкритикував попередника

Головна Сторінка » Трамп не хоче ухвалення закону про боротьбу з мігрантами: Байден розкритикував попередника

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден розкритикував свого попередника Дональда Трампа.

Він, за словами Байдена, завадив ухваленню Конгресом заходів з посилення боротьби з мігрантами на американсько-мексиканському кордоні. Про це американський президент сказав під час виступу у Конгресі зі зверненням “Про стан справ у країні”.

“Мені сказали, що мій попередник дзвонив республіканцям у Конгресі й вимагав, аби вони заблокували законопроєкт. Він вважає, що ухвалення закону було б політичною перемогою для мене й політичною поразкою для нього. Справа не в ньому чи в мені. Це було б перемогою для Америки”, – сказав Байден.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи будуть американські військові в Україні – Байден зробив заяву

Разом з тим, за його словами, ситуацію з ухваленням закону ще можна виправити.

“Ми можемо сваритися через кордон чи можемо це виправити. Я готовий це виправити. Надішліть мені законопроєкт про кордон зараз!” – сказав Байден конгресменам.

Підготовлений раніше документ він назвав “двопартійним законопроєктом з найжорсткішим набором реформ у сфері безпеки кордонів, які ми коли-небудь бачили в цій країні”.

Законопроєкт, зокрема, передбачав збільшення чисельності прикордонників, міграційних суддів та співробітників з питань надання притулку для прискорення розгляду справ, які накопичилися за багато років, а також низку обмежень для в’їзду в країну.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден на спільному засіданні обох палат Конгресу США заявив, що не поступиться Путіну.

Він також пояснив, що безпека Європи може опинитися під загрозою у разі поступок з боку США.