Трамп неабияк радіє похвалі Путіна

Головна Сторінка » Трамп неабияк радіє похвалі Путіна

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп задоволений похвалою російського диктатора Володимира Путіна.

Президент Росії позитивно оцінив “план” Трампа закінчити війну в Україні за добу, повідомляє NBC. Трамп висловив задоволення від відгуку Путіна, вважаючи, що він все робить правильно.

“Мені подобається, що він це сказав. Я б його посадив у кімнату. Запросив би туди Володимира Зеленського, зібрав би їх разом. І я б домовився”, сказав одіозний американський політик.

Минулого тижня під час Східного економічного форуму у Владивостоку Путін заявив, що чув заяви Трампа про вирішення усіх гострих питань протягом кількох днів, зокрема й “кризи в Україні”.

“Ми не можемо не радуватися цьому”, заявив диктатор РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путіну потрібна перемога Трампа колишній директор ЦРУ

Трамп додав, що цінує нещодавню похвалу Путіна. Водночас він не зміг чітко відповісти на питання журналіста, яким саме чином він планує вирішити питання російської агресії. Натомість експрезидент США заявив, що “уклав би справедливу угоду для всіх”.

“Якщо я дам вам деталі, то втрачу всі свої козирі. Я б сказав певні речі Путіну і Зеленському”, зазначив він.

Відповідаючи на зауваження щодо звірств Росії в Україні Трамп сказав, що “це все жахливо”, але уникнув критики Путіна.

Трамп уже неодноразово виступав проти допомоги Україні, хвалив Путіна та лякав світ ядерною війною.

На початку квітня Трамп також зганьбився заявою про війну в Україні та російського диктатора Володимира Путіна. В інтерв’ю Fox News він сказав, що чудово порозумівся з Путіним, будучи при владі, і впевнений, що Росія виграє війну в Україні.