fbpx

Трьох бойовиків заочно засудили до ув’язнення

Головна Сторінка » Трьох бойовиків заочно засудили до ув’язнення

За матеріалами контррозвідки Служби безпеки України трьох бойовиків заочно засудили до дев’яти, 10 та 11 років позбавлення волі.

Вони впродовж 2014-2018 років протидіяли українській армії, керували діями терористів, інструктували їх і вербували новобранців, повідомляє СБУ.

Один із засуджених – мешканець Черкащини, який тривалий час проживав на території Росії. На початку війни він приєднався до терористичного угруповання “Призрак”. Був там снайпером, вів прицільний вогонь по бійцях ЗСУ. Також був кулеметником та інструктором тактики бойових дій.

Інший бойовик з 2015 року командував батальйоном “4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу” так званої “Народної міліції ЛНР”. Керував найманцями та вербував нових людей.

Встановили особу водія-навідника ворожого танкового батальйону. Він з 2018 року брав участь у боях в районі Донецької та Луганської областей. Найманець обстрілював позиції українських військових та брав участь у захопленні міста Дебальцеве і прилеглих до нього сіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного з ватажків банди “Восток” засудили до 10 років

Зараз двоє засуджених переховуються від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території. Третій перебуває в Росії. Зловмисників оголосили у розшук.

Шевченківський районний суд Чернівців заочно засудив до 10 років позбавлення волі учасника терористичної організації ДНР. Ідеться про уродженця Донецька. Він у липні 2014 року добровільно приєднався до незаконного збройного формування “Макіївський міський відділ Міністерства державної безпеки ДНР”.