Три дієві способи, як позбутись кульбаби в дворі та на городі

Головна Сторінка » Три дієві способи, як позбутись кульбаби в дворі та на городі

Квітучі кульбаби можуть стати серйозною проблемою для двору чи городу. Ці весняні квіти здатні швидко поширюватися навколо.

Вони можуть ускладнювати ріст рослин і пробиватися крізь тріщини на доріжках.

Фахівці не рекомендують залишати кульбаби в саду, оскільки вони можуть виділяти хімічні речовини, що пригнічують ріст інших рослин.

Є різні способи боротьби з кульбабами. Розповімо про найпопулярніші з них.

Оцтова кислота

Для боротьби з кульбабами ефективно використовувати оцтову кислоту, яка за високої концентрації (20-30%) діє як натуральний гербіцид.

Оцтова кислота вражає тільки ті ділянки рослини, з якими контактує, руйнуючи клітини і викликаючи їхнє всихання, що зрештою призводить до загибелі рослини.

Столовий оцет

Висококонцентрований оцет є найбільш ефективним засобом для знищення кульбаб. Для більш безпечного використання підійде і звичайний столовий оцет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здатні заспокоїти і зняти головний біль: п’ять найароматніших квітів для саду

Застосовуйте його акуратно, особливо якщо кульбаби знаходяться поруч з іншими квітами.

Картонна коробка

Найбезпечніший метод – використання картонної коробки. Розмістіть її на бур’янах і засипте деревною стружкою. Згодом кульбаби загинуть.

Також можна викопувати бур’яни разом із корінням, щоб запобігти їхній повторній появі на тому ж місці.

Календула вважається лікарською рослиною не лише для людей. Календула чудовий помічник на городі. Вона має різноманітні властивості, за що її люблять дачники та городники. Календула може допомогти боротися з комахами-шкідниками. Наприклад, завдяки тому, що вона має липке стебло, до неї липне тля та інші комахи, які можуть нашкодити городині та садовим культурам.

Квітка може бути барометром для городників. Якщо календула після ночі не відкриває пелюсток до 8 години ранку – слід очікувати дощу або грози.