Три легкі ранкові вправи, щоб прокинутись і стати енергійним

Головна Сторінка » Три легкі ранкові вправи, щоб прокинутись і стати енергійним

Робити ранкову зарядку щодня надзвичайно корисно та потрібно для організму.

Це сприяє приливу додаткових сил та енергії, а також схудненню.

Найбільше, чого зранку не вистачає – це часу. Тому руханка не повинна тривати довго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ефективні вправи, щоб схуднути в ногах

Gazeta.ua зібрала підбірку трьох найбільш швидких та ефективних вправ, які можна повторити будь-де.

1. Присідання. Якщо кожного ранку присідати хоча б по 20 разів, то одразу стане помітний результат. Сідниці за деякий час будуть більш підтягнутими, а ноги міцнішими. З часом кількість присідань можна збільшувати.

2. Випади вперед. Ця вправа ефективна для схуднення в ногах. Треба стати прямо, ноги на ширині плечей. Зробити крок вперед, зігнувши коліно. Обидва коліна повинні утворювати прямий кут: одне позаду, друге попереду. Змінювати ноги або переступаючи, або стрибком. Повторити 10 разів на кожну ногу.

3. Нахил тулуба. Ноги треба розставити на ширині плечей, а руками взятися за боки. Нахилятися якомога нижче в одну сторону 10 разів. Тоді змінити бік і нахилятися в інший також 10 разів. Тоді схожі оберти можна повторити із шиєю.

Ці три вправи не вимагають великих зусиль і не надто напружують організм зранку після сну. Водночас, дозволяють прокинутись і налаштуватися на продуктивний день.

Почати схуднення варто з впровадження щоденних малих корисних звичок під час тренувань. Літо – один з найкращих періодів для цього. Дослідники радять, наприклад, їсти кавуни, які сприяють схудненню. Продукт низькокалорійний і освіжаючий варіант для тренувань в спекотний день. Підтримує стабільний рівень енергії і гідратації.