Три напої, які вбивають чоловічу потенцію

Головна Сторінка » Три напої, які вбивають чоловічу потенцію

Харчування має неабиякий вплив на організм і це ні для кого не секрет.

Воно також впливає на чоловічу потенцію, пише NewsYou.

Сексолог Євгеній Кульгавчук назвав три напої, які надзвичайно шкодять потенції і чоловіки їх досить часто п’ють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що старша людина, то кращим стає секс

Один із них – кава. Якщо її пити більше, ніж три чашки на день, то страждає кора надниркових залоз, яка причетна до вироблення тестостерону. Тому зловживати кавою не слід.

Алкоголь впливає на синтез тестостерону набагато гірше. Наприклад, пиво містить фітоестрогени, а це аналоги жіночих гормонів. Недарма у багатьох любителів пива спостерігається ожиріння за жіночим типом – ростуть груди, ширшають стегна.

Також чоловічу потенцію можуть знижувати газовані напої, у яких багато цукру. Через них з’являється зайва вага, а жир негативно впливає на рівень чоловічих гормонів.

Сексолог радить чоловікам позбутися зайвої ваги та налагодити режим харчування. Вечеря з жирної їжі не сприяє активному статевому життю. Важливо вживати білок, а ще полюбити зелень – петрушку, селеру, кріп. Корисні будуть горіхи та морепродукти.

Нормальний рівень тестостерону в організмі пов’язаний, крім сексу, з поліпшенням концентрації уваги, пам’яті, роботи серця. Він знижує втому, допомагає запобігти анемії, розвитку діабету другого типу і серцево-судинних захворювань.

Іноді людина відчуває, що саме в цей день не хоче займатися сексом. Дослідники вияснили, які дні найбільш сприятливі для інтиму, а які ні. Згідно з дослідженнями, у четвер найкраще займатися сексом. Саме в цей день людський організм найбільш активно виробляє статеві гормони.