Три причини, чому сьогодні не можна переїжджати у новий дім

Головна Сторінка » Три причини, чому сьогодні не можна переїжджати у новий дім

31 травня вшановують апостола від 70 Єрми.

Єрма жив у I столітті і був активним в перші десятиліття після вознесіння Ісуса Христа.

Про його життя відомо небагато. Ймовірно, Єрма походив з Риму або з його околиць. Деякі джерела свідчать, що він був рабом, який згодом отримав свободу.

Прикмети

Багато коників-стрибунців – буде засуха.

Ввечері на траві немає роси – чекайте на дощ.

Вранці сильний туман – до великого урожаю грибів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які церковні свята відзначають в червні: запам’ятайте дати за новим календарем

Що не можна робити, а що дозволено

Цього дня не можна переїжджати на нове місце проживання. Це може причинити проблеми з фінансами, похитнути здоров’я та погіршити стосунки на роботі.

Не можна нікого лякати, тому що в душі у людини поселиться страх та відчай.

В давнину вважалося, що сни, які наснилися в ніч проти 31 травня – віщі. Якщо жінці сниться вагітність, отже, на неї чекає будь-яке багатство. Побачене уві сні краще сприймати буквально, в ньому немає таємного підтексту.

2024 року українці святкують Трійцю за новою датою. Його відзначення прив’язане до святкування Великодня, яке припадає на 5 травня. А тому Трійцю святкуємо 23 червня, на 50-й день після святкування Світлого Христового Воскресіння. У народі це одне з найголовніших свят називають П’ятидесятницею, Зеленою неділею, Зеленими святами.

Сватання цього дня – на вдалий шлюб: у родини будуть гарні діти, в оселі – гармонія, а в серцях – любов одне до одного. Натомість, на Трійцю забороняється грати весілля, адже нічого хорошого не вийде, сім’я швидко розпадеться і буде нещасливою.