Три способи висушити взуття без електрики і батарей

Головна Сторінка » Три способи висушити взуття без електрики і батарей

У зимовий період, коли на вулиці відлига, дуже складно захистити взуття від промокання. Хіба лише, якщо воно виготовлене з гуми. В іншому випадку сушити черевики не бажано на батареях чи феном.

Є три способи ефективного сушіння взуття. Їх перевага полягає в тому, що їх можна застосувати до взуття з будь-якого матеріалу. Навіть замша після такого сушіння теж залишиться цілою і неушкодженою, пише pixelinform.

Сіль

Найнадійніший спосіб передбачає використання солі.

Розігрійте її на сковороді, наповніть гарячою сіллю стару шкарпетку, використовуючи ложку, і помістіть її в мокре взуття. Через півгодини, коли сіль охолоне, повторіть процедуру.

Газета

Для швидкого сушіння можна використовувати паперові рушники або старі газети. Зімніть їх, покладіть у взуття і змінюйте кожні три години, і вам не знадобляться ні фен, ні батарея.

Рис

Існує ще один спосіб з рисом, який гарантує, що до ранку ваше взуття буде сухим. Насипте рис у велику ємність, наприклад, тазик. Помістіть туди мокрі черевики або чоботи і накрийте ще одним тазом. Через 8-10 годин взуття повністю висохне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що покласти у зимове взуття, щоб воно перестало смердіти

Якщо витрачати рисову крупу на сушіння взуття вам не хочеться, замініть її на наповнювач для котячого туалету.

Раптовий дощ або мокрий сніг можуть перетворити замшеві черевики на старі. Щоб зберегти надовго улюблене взуття, варто знати про головні правила догляду.

Після того, як ви прибрали устілки з черевиків, приділіть особливу увагу хорошому сушінню. Поставте взуття на паперові рушники або прості газети. Цей крок допоможе зберегти форму.