Три способи, як швидко почистити гарбуз від твердої шкірки

Головна Сторінка » Три способи, як швидко почистити гарбуз від твердої шкірки

Взимку гарбуз в багатьох українців – один із найголовніших овочів на столі. Його тушать, з гарбуза варять супи, роблять гарніри, тушать з м’ясом, роблять випічку та десерти.

Найважче в приготуванні гарбуза це його очистити. Не секрет, що деякі сорти гарбуза мають дуже тверду шкірку. І чим довше гарбуз буде зберігатися, тим твердішою стане його шкіра, пише tsn.

Як швидко почистити гарбуз від твердої шкіри

Спосіб, який пропонують досвідчені господині це замочити гарбуз. Для цього потрібно залити гарбуз на ніч чи на 12 годин водою. Щоб вода його повністю покрила, гарбуз можна зверху чимось притиснути. Після такого замочування шкірка стане м’якою і для того, щоб почистити гарбуз не потрібно буде прикладати багато зусиль.

Як почистити гарбуз за допомогою духовки, мікрохвильової печі

Щоб швидко почистити гарбуз, його можна попередньо запекти в духовці чи мікрохвильовій печі.

Мабуть, найпростіший спосіб очистити гарбуз це запекти його в духовці, можна навіть цілим. Духовку розігрівають до 180 градусів, і тримають в ній гарбуз хвилин 10. За цей час шкірка стане м’якшою і її можна буде зняти ножем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки гарбуза можна з’їсти за день: назвали користь і шкоду сезонного овоча

Деякі господині рекомендують спочатку порізати гарбуз на частини та покласти їх шкірою вниз у розігріту до 180 градусів духовку.

Щоб запекти гарбуз в мікрохвильовій печі, зробіть на ньому декілька проколів виделкою, а потім поставте в мікрохвильову піч всього на 5-10 хвилин. Після цього дістаньте його та очистить.

Запечений гарбуз зі спеціями це смачно, корисно і низькокалорійно. А ще його легко приготувати та трансформувати під свої вподобання.

Гарбуз, запечений у духовці, простий і універсальний рецепт. Підійде і для окремої закуски, і для гарніру до м’яса. Радимо подавати скибки гарбуза зі спеціями з грецьким йогуртом чи сметанно-часниковим соусом.