Три знаки, яких озолотить останній понеділок зими – гороскоп на 27 лютого

Головна Сторінка » Три знаки, яких озолотить останній понеділок зими – гороскоп на 27 лютого

27 лютого день особливих зустрічей та розмов. Багато хто почує занадто відверту правду про себе. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Наберіться терпіння і залишайтеся сміливими, – говорить астрологиня. Доки інші розпускатимуть плітки про вас, ви досягатимете успіху. Останній понеділок зими озолотить Тельців, Левів і Водоліїв. Цього дня важко буде промовчати. Усе таємне стане явним. Тож не варто сподіватися на те, що друг збереже вашу таємницю. Губитимуться важливі документи чи файли. Подбайте про їхнє надійне збереження. Вдалий час для проходження співбесіди. Запропонують вигідні умови праці, але, можливо, для цього доведеться виїхати за кордон. Остаточні рішення краще приймати в середу. Гарні перспективи обіцяє розпочате цього дня навчання. Не слід закладати нову споруду чи починати ремонт”.

Овен (21 березня 20 квітня)

Перебуватимете у стані ступору. Бракуватиме впевненості у завтрашньому дні. Зміна робочого місця не піде на користь вашому гаманцю. Не спокушайтеся на зовнішні принади. Оцінюйте людей за їхніми вчинками. Привабливі нові знайомі можуть виявитися гнилими всередині. Цінуйте партнерів, які зараз поруч.

Телець (21 квітня 20 травня)

Тиждень інтелектуалів. Перемагатимуть здібні і розумні. Плануйте якомога більше складних проектів і завдань. Повертайтеся до справ, які залежалися на полицях та у шухлядах. Зараз вдасться реалізувати їх вигідно і швидко.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Не бійтеся сперечатися і відстоювати свою правоту. Під час дискусій ви чіткіше бачитимете майбутнє. Креативне мислення не підведе. Заробітки надійдуть вчасно. Не опустіть можливості відстояти своє право на високу зарплату. Частину коштів вкладіть на покращення свого іміджу: вивчайте іноземні мови, оновіть гардероб, заручіться порадами досвідчених колег.

Рак (22 червня 22 липня)

Залишайтеся мудрими і дивіться на кілька кроків вперед. Ви будете зациклені на роботі і добре знатимете, чого хочете. Структуруйте свій день. Тоді вдасться більше заробити. Не вступайте у майнові суперечки. Вони вирішаться не на вашу користь.

Лев (23 липня 23 серпня)

Демонструйте гідну поведінку під час з’ясування стосунків із коханими. Не переходьте на підвищені тони. Не погрузніть у клопотах, які принесуть у ваше життя нові знайомі. Спробуйте абстрагуватися і з головою поринути у власні справи. Вам вдасться заробити більше, ніж іншим знакам.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Бракуватиме стабільності. Наполеонівські плани важко буде реалізувати. Проблеми засмоктуватимуть, наче болото. Гроші даватимуться нелегко. Добре почуватимуться ті, хто живе за рахунок батьків чи коханих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто купатиметься у славі і грошах фінансовий гороскоп на березень

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Бракуватиме терпіння. Ви критикуватимете роботу усіх навколо. Утримайтеся від коментарів на адресу співробітників. Інакше вам віддячать тим же. Заробітки стабільні. Але купувати авто чи нерухомість поки рано. Друзі знайомитимуть із людьми, які складуть вам гідну пару у майбутньому.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Усе йде за планом і це не може не тішити. Ви задоволені собою. Саме час набирати команду, з якою хотіли б працювати наступний місяць. Залучайте додаткові фінансові ресурси до своїх проектів. Легко буде зацікавити ділових партнерів вкладати гроші у ваш бізнес. Із позикою зачекайте.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Не можна сидіти без діла і сумувати. Час діяти і рухатися вперед. Женіть від себе депресію. Миріться із напруженим графіком життя ваших коханих. Їм вдасться добре заробити. Не ведіться на умовляння ненадійних друзів розпочати разом бізнес.

Козеріг (22 грудня 20 січня)

На вас чекає тиждень відкриттів. Закінчився тривалий період перебування в тіні. Впевненіше рухайтеся до своєї цілі. Беріться за справи, які раніше не могли подужати. Вам усе під силу. Можлива поява нового партнера. Закоханість надихатиме.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Ви об’єднуєте людей навколо себе і спонукатимете до дій представників інших знаків. Вчасно з’являтиметеся там, де необхідно щось зрушити чи розпочати. Грошей у кишені побільшає. Частину заробленого заощадьте.

Риби (21 лютого 20 березня)

Досягти усього, чого прагнете, буде складно. Спостерігайте за людьми, аби зрозуміти, чого вони хочуть насправді. Поруч буде багато конкурентів. Доведеться поборотися за своє місце під сонцем. Колишні партнери брехатимуть і поливатимуть одне одного брудом. Не дозволяйте ревнощам і заздрощам керувати вами.

Астрологиня приголомшила прогнозом на перший тиждень весни. Довідайтеся першими, кого чекають високі заробітки та успіх з 27 лютого по 5 березня.