Тривають бої за населені пункти у “сірій” зоні: у ЗСУ розповіли про ситуацію на Харківщині

Головна Сторінка » Тривають бої за населені пункти у “сірій” зоні: у ЗСУ розповіли про ситуацію на Харківщині

На Харківщині станом на ранок суботи, 11 травня, тривали бої за прикордонні населені пункти, які перебували в “сірій зоні”.

Українські захисники там отримують підкріплення і стабілізують смугу. Про це у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) “Хортиця” Назар Волошин.

За його словами, українські військові завдають противнику вогневого ураження, щоб зірвати ворожий наступ і повністю знищити окупанта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині збільшилась площа “сірих зон” – DeepState

“У Харківській області поки що тривають бої проти спроб російських окупантів вести наступальні дії та просунутися вглиб території нашої держави. У напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ тривають контрударні заходи. Ворог застосовує там піхоту та техніку. Також тривають бої за населені пункти в прикордонні, які перебували в “сірій зоні”. Це населені пункти Стрілеча, Пильна та Борисівка, а також у районі Олійникового та Огірцевого”, – зазначив речник.

Він наголосив, що Сили оборони України діють на підготовлених оборонних рубежах.

“Сили оборони тримаються, ситуація контрольована. Наші захисники отримують підкріплення і стабілізують смугу. Збройні сили України готові до будь-якого сценарію та розвитку подій. Українські захисники навчені та натреновані, а головне вмотивовані, вони знають, за що вони б’ються та зроблять усе можливе і навіть більше, щоб захистити свою країну від ворога”, – додав Волошин.

Український Генштаб напередодні повідомив, що на Харківщині тривають оборонні бої за населені пункти Стрілеча, Пильна, Борисівка, Олійникове та Огірцеве. Вони перебували фактично в сірій зоні.

Продовжуються контрударні заходи у напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ.