fbpx

У 10 областях терміново вимикають світло – Укренерго

Головна Сторінка » У 10 областях терміново вимикають світло – Укренерго

На 11:00 27 січня ліміти на використання електроенергії перевищені у Харківській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Київській, Черкаській, Житомирській, Волинській, Львівській, Рівненській областях.

Тому там застосували аварійні відключення. Такі ж вимкнення впродовж доби можливі і в інших регіонах, повідомила пресслужба Укренерго.

Зазначається, що в енергосистемі Україні й надалі спостерігається значний дефіцит потужності через низку масованих ударів Росії.

26 січня ворог завдав “суттєвих пошкоджень” декільком об’єктам високовольтної мережі.

“Втім, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. В результаті виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання”, йдеться в повідомленні.

Після вчорашнього обстрілу мережеві обмеження діють в Одесі й в інших регіонах, де високовольтна інфраструктура зазнала ударів.

“Однак після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає все складнішим та триває довше”, додали в компанії.

Уранці 26 січня Росія почала завдавати масованого ракетного удару. Вибухи лунали в низці областей і Києві. На 15:00 26 січня було відомо про загибель 11 людей, стільки ж поранених, за даним ДСНС.

Противник здійснив 55 пусків ракет повітряного й морського базування. ППО знищила 47 ракет, 20 з них в районі столиці, повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Частина незбитих ракет влучила в об’єкти енергетики. Загарбники хочуть спричинити системний збій в енергосистемі України, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Масштабна повітряна тривога тривала безперервно понад 4 год. Згодом окупанти спробували повторно атакувати південь України.

Generated by Feedzy