Заходи відомства канцлера Австрії у пам’ять про визволення країни від націонал-соціалізму та закінчення Другої світової війни 8 травня відбудуться без офіційного представника Російської Федерації.
На таке рішення пожалівся російським пропагандистським ЗМІ посол Росії в Австрії Дмитро Любинський, передає РИА Новости.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія вдарила ракетами по восьми областях
Він повідомив, що отримав офіційну ноту від МЗС Австрії з повідомленням про те, що “8 травня не передбачено участі офіційного представника Російської Федерації у заходах відомства федерального канцлера у пам’ять про визволення Австрії від націонал-соціалізму та закінчення Другої світової війни в Європі”.
Австрійське МЗС поінформувало, що під час церемонії буде належним чином віддано данину пам’яті тисячам полеглих радянських солдатів.
У Верховній Раді блокують розгляд законопроєкту, який скасовує святкування 9 травня дня перемоги. Натомість парламент ухвалив заяву про неприпустимість монополізації Російською Федерацією перемоги у Другій світовій війні.