У Байдена не втрачають надію на виділення допомоги для України

Головна Сторінка » У Байдена не втрачають надію на виділення допомоги для України

Адміністрація президента США Джо Байдена сподівається, що Конгрес незабаром ухвалить законопроєкт про виділення додаткового фінансування на допомогу Україні.

Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Голос Америки.

“Ми сподіваємось, президент сподівається, що ми приймемо фінансування та зможемо повернутись до статусу світового лідера у підтримці України”, – сказав Кірбі.

Представник Білого дому розповів, що сума в 60 млрд доларів, яка передбачається для допомоги Україні у законопроєкті, була ретельно обговорена з Києвом і ретельно підібрана, зважаючи на українські потреби.

Він також прокоментував заяви світових лідерів, пов’язані із сумнівами у тому, що США виділять фінансування для України.

“Ви навряд чи можете звинувачувати інших лідерів у світі в тому, що вони думають про те, які рішення вони мають прийняти зараз, зважаючи на їх невизначеність в тому, чи зможуть прийняти рішення Сполучені Штати”, – сказав він.

У жовтні минулого року президент США Джо Байден подав у Конгрес законопроєкт на виділення 106 млрд доларів на допомогу Ізраїлю та Україні, а також союзникам в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. З цієї суми 61,3 млрд пропонувалося виділити Києву.

Проте у грудні американський Сенат заблокував початок дебатів стосовно цього пакету допомоги. Причиною стали вимоги республіканців внести до законопроєкту жорсткіший комплекс заходів щодо захисту південного кордону США з Мексикою.